et ru en fi lv li
 
avaleht
koostootmisjaamad
päikeseenergia
TUULEENERGIA
soojuspumbad
Tööstusseadmed
küsi pakkumist
 
soojuspumbad
 

PAKUME spetsiaalselt Põhjamaisesse kliimasse väljatöötatud Saksa tootja BITZER ja Taani tootja DANFOSS kvaliteetkompressoritega varustatud maasoojuspumpasid tooteseeriast U-GROUND võimsusega 6,6 - 19,8kW.

     

Vastavalt tellija soovile ja konkreetse objekti vajadustele juhib seadme tööd Itaalia tootja ELIWELL või Saksa tootja SIEMENS  juhtautomaatika. Tellijal on võimalus laiendada soojuspumba funktsioone erinevate lisamoodulitega - lisa soojusvahetist tarbeveele kuni siseruumide jahutusmoodulini.

LEIDI U-GROUND põhimõttelise paigaldusskeemi leiate siit.

  Tööstustarbijatele ja ühiskondlikele hoonetele ning kortermajadele pakume tööstuslike soojuspumpasi võimsusega alates 100kW kuni 600kW. Suuremate küttevajaduste puhul ühendatakse soojuspumbad kaskaadühendusse ning tagatakse ka ülisuurte objektide probleemideta ökonoomne küte aastateks.

Maasoojuspump saab toimimiseks vajaliku energia maa seest. Suvel kütab päike maapinda ning talvel pumbatakse maapinda salvestatud päikeseenergia maasoojus-pumba abil hoone küttesüsteemi. Maasoojuspumba kasutamiseks peab olema maakollektori paigaldamiseks piisav pind, kus talvel lund ära ei lükata, sest lumi kaitseb maakollektorit külmumise eest. Maasoojus on odav soojusallikas, mis on stabiilne läbi terve aasta.

 Kollektori saab paigaldada kas horisontaalselt pinnasesse u.1-1,2 m sügavusse või puurides kollektortorustik maapinda. Mida sügavamalel puurida, seda kõrgem ja ühtlasem temperatuur saavutatakse. Väga efektiivselt töötab maasoojuspump kollektoriga mis on paigaldatud veekogu põhja või mis kasutab veekogu ( nii järvede kui ka mere ) vett otse läbi oma soojusvaheti.

Maasoojuse kasutamine on turvaline, kindel ja keskkonnasõbralik kütmismeetod. Maaküte on kaudselt üks alternatiivenergia liike kasutades taastuvat looduslikku energiat.

VeebiStuudio